GABINET KOSMETYCZNY ATENA

  • +48 506 639 420
  • ul. 1-go Maja 7a 12-200 Pisz

ATENA

Gabinet Kosmetyczny Atena został stworzony z myślą o osobach dbających o swój wygląd, pragnących podarować sobie chwilę przyjemności i relaksu, jak również o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

Mamy przyjemność przedstawić swoją bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, dłoni i stóp. Proponowane przez nas zabiegi są indywidualnie dobierane do potrzeb i wymagań danego rodzaju skóry i preferencji Klientów.

 

W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele. Wyspecjalizowany personel zadba o to by Nasi Klienci mogli nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. Ponieważ najważniejszy jest dla nas Człowiek i Jego potrzeby. Zawsze myślimy o długofalowych konsekwencjach naszych zabiegów dla zdrowia i urody Naszych Klientów. Dbamy o perfekcjonizm i uczciwość w realizowaniu zabiegów kosmetycznych pracując na wiodących markach kosmetyków profesjonalnych. Stawiamy na nieustanny rozwój zawodowy, który podnosi jakość naszych usług.

Mamy nadzieję, że szeroka oferta umożliwi Klientom odkrycie satysfakcji z naszej pracy.

Zapraszamy również na bezpłatne porady kosmetyczne.

NASZE CERTYFIKATY