GABINET KOSMETYCZNY ATENA

  • +48 506 639 420
  • ul. 1-go Maja 7a 12-200 Pisz

ZABIEGI NA CIAŁO

Karboksyterapia

Karboksyterapia polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększania przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do leczonego obszaru. Poprawia również mikrokrążenie i wpływa na odnowę komórek. Odpowiedzią na iniekcję dwutlenkiem węgla jest reakcja zapalna, prowadząca do zwiększonej stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się „remodeling” skóry, wraz z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Komórki tłuszczowe są wyjątkowo wrażliwe na iniekcje dwutlenku węgla. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej gaz, częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie powoduje wzmożony drenaż limfatyczny w obszarze poddanym zabiegowi, poprawę metabolizmu oraz wydalenie uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych jak i modelowania sylwetki. Dodając do tego odnowienie komórek skóry oraz stymulację syntezy kolagenu skórnego, uzyskujemy efekt wygładzenia powierzchni skóry oraz redukcji nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.

​CENA ZABIEGU: od 100 zł

Zabieg z wykorzystaniem medycznego CO2 nie jest szkodliwy dla naszego organizmu, a także nie wywołuje znaczących skutków ubocznych. Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. CARBOXYTHERAPY DUAL MC2 posiada olbrzymią liczbę wskazań, przy jednocześnie bardzo niewielkiej ilości przeciwwskazań. Głównie jest to ciąża oraz zaawansowane lub ciężkie choroby, stanowiące przeciwwskazania do wszelkiego rodzaju zabiegów, nawet kosmetycznych. Aparat kontroluje ciśnienie wstrzyknięcia preparatu, precyzyjnie reguluje głębokość iniekcji, automatycznie kontroluje ilość wstrzykiwanych dawek, a także posiada regulację przepływu i objętości podawanego CO2. Wszystkie materiały wykorzystywane przy zabiegu są sterylne i jednorazowego użytku.

gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-celulit-redukcja-celulitu

CELULIT

CARBOXYTHERAPY™ wykorzystuje jedną z najbardziej skutecznych i kompleksowych metod likwidacji cellulitu w wszystkich stadiach (I - IV). Osiągane efekty są spektakularne.

Iniekcja CO2 prowadzi do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.

REDUKCJA DO
0%
gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-wypadanie-włosów

WYPADANIE WŁOSÓW

Urządzenie CARBOXYTHERAPY™ Dual MC2 jako jedyne na rynku umożliwia jednoczesne podanie medycznego CO2 i osocza bogatopłytkowego, co zwiększa skuteczność zabiegów nawet o 30%.

Miejscowo zostają rozszerzone naczynia, powstają nowe kapilary i zwiększa się odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Po 10 zabiegach następuje wyraźne zagęszczenie włosów.

REDUKCJA DO
0%
gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-cienie-pod-oczami

CIENIE POD OCZAMI

Zabiegi CARBOXYTHERAPY™ są jedną z nielicznych metod likwidacji cieni pod oczami. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność metody już po 5 zabiegach.

W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń VEGF dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

REDUKCJA DO
0%
gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-rozstępy-blizny

ROZSTĘPY/BLIZNY

Urządzenie CARBOXYTHERAPY™ pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu na obszar objęty blizną lub rozstępem. Już po 3 zabiegach widoczne jest wyraźne zmniejszenie blizn i rozstępów.

W wyniku dużego przepływu dwutlenku węgla podanego śródskórnie, dochodzi do przebudowy tkanki bliznowatej (blizny i rozstępy). Rozpoczyna się proces naprawczy który w wielu przypadkach prowadzi do całkowitego usunięcia zmiany.

REDUKCJA DO
0%
gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-tkanka-tluszczowa

TKANKA TŁUSZCZOWA

Carboxytherapy™ TM doskonale sprawdza się w lokalnie zdeponowanej tkance tłuszczowej jak również na większych obszarach. Realizację ułatwiają dostosowane programy zabiegowe.

Uraz ciśnieniowy powoduje osłabienie ścian adipocytów. W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy, w efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

REDUKCJA DO
0%
gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-zmarszczki

ZMARSZCZKI

Urządzenie Carboxytherapy™ Dual MC2 umożliwia manulalne lub automatyczne przeprowadzenie precyzyjnego zabiegu na obszary. Dochodzi do zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny o ok 40%

Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

REDUKCJA DO
0%
gabinet-kosmetyczny-atena-pisz-pl-salon-pieknosci-salon-kosmetyczny-zabiegi-karboksyterapia-teleangiektazje

TELEANGIEKTAZJE

Kluczowym efektem działania Carboxytherapy™ jest zwiększenie sprawności naczyń krwionośnych. Już po 5 zabiegach można zaobserwować znaczącą poprawę.

Dzięki aktywacji czynników pobudzających rozwój naczyń krwionośnych dochodzi od tworzenia nowych kapilar i poprawy funkcjonowania istniejących naczyń. Widoczne na skórze teleangiektazje ulegają stopniowemu zmniejszeniu.

REDUKCJA DO
0%

WYKORZYSTYWANA JEST W PROBLEMACH:
cienie i worki pod oczami (skuteczność ok 90%), zmarszczki wokół oczu (ok 56%), oznaki starzenia okolic szyi i dekoltu, blizny trądzikowe (ok 97%), osłabione cebulki włosowe (ok 77%), wypadanie włosów (ok 77%), podwójny podbródek, zaawansowany cellulit (ok 89%), rozstępy (ok 97%), blizny (ok 97%), zlokalizowana tkanka tłuszczowa (ok 67%), brak elastyczności i zwiotczenie skóry, pajączki (teleangiektazji) (ok 44%), zmarszczki (ok 56%), oznaki starzenia skóry dłoni, fałdy nosowo wargowe

Ogromnym atutem karboksyterapii jest jej kompleksowe zastosowanie. Lista wskazań do zastosowania zabiegów z użyciem karboksyterapii jest zupełnie nieporównywalna z jakimkolwiek innym urządzeniem kosmetycznym dostępnym na rynku, mającym zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Kolejnym, niewątpliwym atutem karboksyterapii jest bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Dwutlenek węgla nie ma szkodliwego wpływu na ludzki organizm, jest to przecież drugi, co do ilości, składnik wdychanego przez nas powietrza. Gaz CO2 jest w całości wydalany z naszego organizmu w sposób naturalny, jako produkt końcowy wymiany gazowej. Zabieg karboksyterapii posiada bardzo niewiele przeciwwskazań. Są to: ciąża, okres połogu i karmienia piersią oraz zaawansowane stadium ciężkich i przewlekłych chorób, które stanowią przeciwwskazania do wszystkich rodzajów zabiegów, nawet tych stricte kosmetycznych.

Zapraszamy na autorską terapię antycellulitową, redukującą tkankę tłuszczową i ujędrniającą skórę z zastosowaniem dwóch zaawansowanych medycznych aparatur DxTwin i CARBOXYTHERAPY DUAL MC 2. Gwarantujemy spektakularne efekty!

Karboksyterapia czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla jest uznawana za jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej.
Jest metodą mało inwazyjną i bezpieczną co sprawia, że zyskuje coraz większe grono pacjentów, którzy chcą zredukować cellulit, rozstępy, wymodelować sylwetkę, czy też usunąć cienie pod oczami oraz przywrócić jędrność wiotkiej skórze twarzy, szyi, dekoltu, ramion, a nawet pośladków.

CENNIK

NAZWA

ZABIEGU

CENA

ZA 1 ZABIEG

CENA ZA

PAKIET 5 ZABIEGÓW

CENA ZA

PAKIET 10 ZABIEGÓW

OKOLICA OCZU

100 zł

450 zł

800 zł

TWARZ

170 zł

750 zł

1400 zł

SZYJA

120 zł

550 zł

1000 zł

DEKOLT

120 zł

550 zł

1000 zł

PODBRÓDEK

120 zł

550 zł

1000 zł

TWARZ+SZYJA+DEKOLT

230 zł

1000 zł

1900 zł

PODBRÓDEK+SZYJA

170 zł

750 zł

1400 zł

SZYJA+DEKOLT

170 zł

750 zł

1400 zł

PODBRÓDEK+SZYJA+DEKOLT

210 zł

900 zł

1700 zł

BRZUCH

150 zł

650 zł

1200 zł

BOCZKI

140 zł

650 zł

1200 zł

BRZUCH+BOCZKI

190 zł

850 zł

1600 zł

NOGI

180 zł

800 zł

1500 zł

POŚLADKI

140 zł

650 zł

1200 zł

NOGI+POŚLADKI

210 zł

900 zł

1700 zł

NOGI+POŚLADKI+BRZUCH

280 zł

1250 zł

2400 zł

BRZUCH+POŚLADKI

190 zł

850 zł

1600 zł

BRZUCH+NOGI

220 zł

950 zł

1800 zł

ROZSTĘPY I BLIZNY

100 - 200 zł

450 - 950 zł

800 - 1800 zł

DŁONIE

100 zł

450 zł

800 zł

RAMIONA

120 zł

550 zł

1000 zł

SKÓRA GŁOWY

180 zł

800 zł

1500 zł